Kill or be Killed
Fino se Registrujesh (Pise ti sve) by f3ndeR
Kill or be Killed
Fino se Registrujesh (Pise ti sve) by f3ndeR
Kill or be Killed
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kill or be Killed

KILL OR BE KILLED 88.198.45.207 : 27214
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
d0bRo doshL| na K|ll or B3 kILLeD f0ruM

 

 PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA

Go down 
+10
Mr.NiceGuy
Dragan1942
Rabbit
FalleN
FuOcO
Mr.KaLaS
F3nd3R
Maluda xD
DuPleX :)
Banner (digitalni)
14 posters
Autor/icaPoruka
Banner (digitalni)
Admin
Banner (digitalni)


Broj postova : 18
Points : 49
Reputation : 2
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Gorazde

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimesri sij 20, 2010 9:52 pm

U ovom topicu stavite ama bash sve ono shto ste primjetili kod admina da nevalja da se sankcionisu!!!! Smile
[Vrh] Go down
https://killorbekiller.forumcroatian.com
DuPleX :)




Broj postova : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 20.01.2010

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: izgleda ja jedini imam primjedbu na admine xD eh ovako:admin bana admina prvi put vidio,psuju bjelim slovima,vrijedjaju bijelim slovima, jednostavno ako mislite da server treba opstati nadjite normalne admine jer su vam admini botovi tako sam ja zapazio   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimesri sij 20, 2010 10:09 pm

Banner (digitalni) je napisao/la:
U ovom topicu stavite ama bash sve ono shto ste primjetili kod admina da nevalja da se sankcionisu!!!! Smile
[Vrh] Go down
Maluda xD

Maluda xD


Broj postova : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 19.01.2010

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimečet sij 21, 2010 8:05 pm

Banner (digitalni) je napisao/la:
U ovom topicu stavite ama bash sve ono shto ste primjetili kod admina da nevalja da se sankcionisu!!!! PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_smile

JA IMAM NAJVEECU PRIMJEDBU !!! IGRAM CS 9 GODINA I ZNAM SUPER IGRATI I OVI VASI ADMINI SU NEKI NORMALNI I SVAKI IM CAST SLOZNI SU MSM NORMALNI SU I NE PROZIVAJU VEC FINO IGRAJU....A NAJVECI CITERI SU OVI ADMINI (Neki samo) destiney je jedini doobaar covjek i njega pohvaljujem...a za ostale...nebi niko dadiram ok je..znacii samo neki admini su retard kad moram tako reci ovde. PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Confused ..onda mape stalno mijenjaju ko kad oce..JA MILIM DA BI TREBALO ABY FINO DA SLOZI 10 MAPA I TAKO DA IDE DA NE MIJENJAJU SALNO JEDINO AKO STAVITE VOTE I SVI POTVDRE DA OCE ONDA DA...DA SE VRAIIM MOM BANOVANJU..NIKAD U ZIVOTU NISAM IMO CITA..TAD KAD SAM IGRO KAD ME JEE NEKO BANOVO..UBIO SAM PNK SKOLE...A ON JE ADMIN..(VALJDA) E ONDA JE ON IZ LJUBOMORE REKO DA IMAM CIT :S ... A CITA NEMAM !! I JA MSM DA ME JE ON BANOVO...I ja licno dok god sam igro na serveru..a igram dugo..nikog nisam prozivo kad je neko reko taj i taj ima cit..ja sam uso i spec..i pogledo ga i ako sam smatro da ima ..ja sam reko baner adminu nista vise...NIKOG NE PROZIVAM VEC IGRAM NORMALNO I BEZ CITA I ABY SAM SLAO SLIKU SA SCOROM DA VIDI DA NEMAM CIT !! PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_evil .....KO RAZUMIJE HVALA..CEKAM ODGVORE DA VIDIM PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Lol PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_scratch OVO MI JE MSN neo_n5@live.com
[Vrh] Go down
Banner (digitalni)
Admin
Banner (digitalni)


Broj postova : 18
Points : 49
Reputation : 2
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Gorazde

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimečet sij 21, 2010 8:49 pm

Maluda xD je napisao/la:
Banner (digitalni) je napisao/la:
U ovom topicu stavite ama bash sve ono shto ste primjetili kod admina da nevalja da se sankcionisu!!!! PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_smile

JA IMAM NAJVEECU PRIMJEDBU !!! IGRAM CS 9 GODINA I ZNAM SUPER IGRATI I OVI VASI ADMINI SU NEKI NORMALNI I SVAKI IM CAST SLOZNI SU MSM NORMALNI SU I NE PROZIVAJU VEC FINO IGRAJU....A NAJVECI CITERI SU OVI ADMINI (Neki samo) destiney je jedini doobaar covjek i njega pohvaljujem...a za ostale...nebi niko dadiram ok je..znacii samo neki admini su retard kad moram tako reci ovde. PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Confused ..onda mape stalno mijenjaju ko kad oce..JA MILIM DA BI TREBALO ABY FINO DA SLOZI 10 MAPA I TAKO DA IDE DA NE MIJENJAJU SALNO JEDINO AKO STAVITE VOTE I SVI POTVDRE DA OCE ONDA DA...DA SE VRAIIM MOM BANOVANJU..NIKAD U ZIVOTU NISAM IMO CITA..TAD KAD SAM IGRO KAD ME JEE NEKO BANOVO..UBIO SAM PNK SKOLE...A ON JE ADMIN..(VALJDA) E ONDA JE ON IZ LJUBOMORE REKO DA IMAM CIT :S ... A CITA NEMAM !! I JA MSM DA ME JE ON BANOVO...I ja licno dok god sam igro na serveru..a igram dugo..nikog nisam prozivo kad je neko reko taj i taj ima cit..ja sam uso i spec..i pogledo ga i ako sam smatro da ima ..ja sam reko baner adminu nista vise...NIKOG NE PROZIVAM VEC IGRAM NORMALNO I BEZ CITA I ABY SAM SLAO SLIKU SA SCOROM DA VIDI DA NEMAM CIT !! PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_evil .....KO RAZUMIJE HVALA..CEKAM ODGVORE DA VIDIM PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Lol PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_scratch OVO MI JE MSN neo_n5@live.com


Drug mislim svaka cast. Ovo shto si napisao je za pohvalu.. Nadam se da ce Abid ovo procitati i sankcionisati. Slazem se i ja sa tobom malouda. I samnom se isto to desavala Sad
Eto nadam se da chemo to nekako rjesiti Smile
[Vrh] Go down
https://killorbekiller.forumcroatian.com
Maluda xD

Maluda xD


Broj postova : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 19.01.2010

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimečet sij 21, 2010 9:13 pm

Banner (digitalni) je napisao/la:
Maluda xD je napisao/la:
Banner (digitalni) je napisao/la:
U ovom topicu stavite ama bash sve ono shto ste primjetili kod admina da nevalja da se sankcionisu!!!! PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_smile

JA IMAM NAJVEECU PRIMJEDBU !!! IGRAM CS 9 GODINA I ZNAM SUPER IGRATI I OVI VASI ADMINI SU NEKI NORMALNI I SVAKI IM CAST SLOZNI SU MSM NORMALNI SU I NE PROZIVAJU VEC FINO IGRAJU....A NAJVECI CITERI SU OVI ADMINI (Neki samo) destiney je jedini doobaar covjek i njega pohvaljujem...a za ostale...nebi niko dadiram ok je..znacii samo neki admini su retard kad moram tako reci ovde. PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Confused ..onda mape stalno mijenjaju ko kad oce..JA MILIM DA BI TREBALO ABY FINO DA SLOZI 10 MAPA I TAKO DA IDE DA NE MIJENJAJU SALNO JEDINO AKO STAVITE VOTE I SVI POTVDRE DA OCE ONDA DA...DA SE VRAIIM MOM BANOVANJU..NIKAD U ZIVOTU NISAM IMO CITA..TAD KAD SAM IGRO KAD ME JEE NEKO BANOVO..UBIO SAM PNK SKOLE...A ON JE ADMIN..(VALJDA) E ONDA JE ON IZ LJUBOMORE REKO DA IMAM CIT :S ... A CITA NEMAM !! I JA MSM DA ME JE ON BANOVO...I ja licno dok god sam igro na serveru..a igram dugo..nikog nisam prozivo kad je neko reko taj i taj ima cit..ja sam uso i spec..i pogledo ga i ako sam smatro da ima ..ja sam reko baner adminu nista vise...NIKOG NE PROZIVAM VEC IGRAM NORMALNO I BEZ CITA I ABY SAM SLAO SLIKU SA SCOROM DA VIDI DA NEMAM CIT !! PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_evil .....KO RAZUMIJE HVALA..CEKAM ODGVORE DA VIDIM PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Lol PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_scratch OVO MI JE MSN neo_n5@live.com


Drug mislim svaka cast. Ovo shto si napisao je za pohvalu.. Nadam se da ce Abid ovo procitati i sankcionisati. Slazem se i ja sa tobom malouda. I samnom se isto to desavala PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_sad
Eto nadam se da chemo to nekako rjesiti PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Icon_smile

E dugu hvala..al stvarno....svi se samo prozivaju da bi oni bili neke baje kao da oni su najpreci na serveru samo da njih nebi neko skonto stvarno nema smisli krajni bezobrazluk prozvati covjeka za cit a da nema a on tj.neko ko se nadje u toj situaciji mora pravdati :S .. a oni ga jos podjebavaju..i ima toga jos al necu sve da priacam da ne ispane neki pametnjakovic sve sam reko u kratkim crtama a necu vise nista da tuzakam nekog..i eto...suzdrzao sam se da ne psujem i ne vrijedjam nikog da fino objasnim..da vidim odg sad ostalih PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Fresse
[Vrh] Go down
Banner (digitalni)
Admin
Banner (digitalni)


Broj postova : 18
Points : 49
Reputation : 2
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Gorazde

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Ma samo tako. Izvori nam trebaju :)   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimečet sij 21, 2010 10:08 pm

okey Wink
[Vrh] Go down
https://killorbekiller.forumcroatian.com
F3nd3R
Admin



Broj postova : 5
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Ilijaš

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: odgovori   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimeuto sij 26, 2010 10:35 am

abid cite forum jbg ne bas cesto kada vas mi se javi po 20 cim se logujem na msn pa emogu sve stici a maloudaje sankcionisan kao sto znate on nema vise admina. Hvala
[Vrh] Go down
https://killorbekiller.forumcroatian.com/
Mr.KaLaS




Broj postova : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 19.01.2010
Age : 26
Lokacija : sarajevo

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimeuto sij 26, 2010 1:24 pm

OVO STO SI SVE NAPISAO JE TACNO. MALUDA ADMIN A WH UVIJEK UPALJEN
[Vrh] Go down
Banner (digitalni)
Admin
Banner (digitalni)


Broj postova : 18
Points : 49
Reputation : 2
Join date : 19.01.2010
Age : 31
Lokacija : Gorazde

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: nis posebno   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimečet sij 28, 2010 10:00 pm

da da aL me nalagao :/
[Vrh] Go down
https://killorbekiller.forumcroatian.com
Maluda xD

Maluda xD


Broj postova : 4
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 19.01.2010

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimečet sij 28, 2010 11:26 pm

Banner (digitalni) je napisao/la:
da da aL me nalagao :/

KOJI SELJACI WH ?!! AJ BOLAN KAD SAM JA BIO 1.NA SERVERA TI NISI BIO NI U PLANU SELJAKU !!!
[Vrh] Go down
FuOcO




Broj postova : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 07.03.2010

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimened oľu 07, 2010 12:05 pm

Imam primjedbu za admina unique.stalno me banuje a nemam cit.pa ako mogu zamolit da mu se odma skine admin.HVALA!!
[Vrh] Go down
FalleN




Broj postova : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 12.07.2011

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimeuto srp 12, 2011 5:41 pm

sad me bano admin ... kaze " gasi vidovitost " , zbog toga sto sam kill 5 likova u jednoj rundi . nick mi je FalleN i ko me god vidio kako igram zna da nekad imam i po 7 killeva po rundi , i dobar rank i sve , mislim stvarno , admin me bana , a svi znaju da nemam , jer sam provjeravan vise puta , igram ima mjesec na kobk a neka me budala bana za minut , molim vas nek neko pomogne Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Rabbit




Broj postova : 3
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 23.11.2011

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimesri stu 23, 2011 5:46 pm

Evo i ja nesto da dodam,mozda nije ok sa moje strane posto sam novajlija na serveru mada mi iskustvo igranja cs to omogucava....Dosao sam na ovaj server posle duge pauze u igranju cs-a i to preko preporuke da je server ok.Da bi se sada prije deset minuta nasao neki mangup i opalio mi ban,covjek me prije svega nije ni pogledao a da jeste vidio bi da igram na stemu,zao mi je sto sam morao da se rgistrujem na ovom forumu radi toga razloga(ne znam stvarno koji je admin u pitanju ali to nije ni bitno).Eto zamolio bih Head admina/e da me unbanuju kako bih mogao da nastavim da igram na vasem serveru. Hvala ! RaBBiT
[Vrh] Go down
Dragan1942




Broj postova : 2
Points : 4
Reputation : 0
Join date : 09.01.2012

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimepon sij 09, 2012 4:50 am

Banner (digitalni) je napisao/la:
U ovom topicu stavite ama bash sve ono shto ste primjetili kod admina da nevalja da se sankcionisu!!!! Smile


Pa ovo je strasno, usao sam i dobio sam ban bez razloga? Da, svima nam je jasno za admine, cast izuzetcima!
[Vrh] Go down
Mr.NiceGuy




Broj postova : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 10.04.2012

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimeuto tra 10, 2012 8:50 pm

Slažem se sa svime gore navedenim.

Ja također nikad u životu nisam koristio cheat u kanteru (nemam pojma ni kako se koristi), ali glavno da sam dobio permanent ban oko 5-10 puta (reason: wh). To često rade bez provjere.. netko mi baci flash, ja se okrenem u drugu stranu da me ne zaslijepi baš skroz, i onda sam JA cheater što sam ga vidio i naposljetku ubio. I slični primjeri.. od toga kad nekome viri puška iza kutije pa ga ubiješ do previše "sumnjivih" headshotova.

I tak mi se svaki put resetira IP dok se logiram na kompjuter pa sam uvijek bez problema unatoč tom permanent banu ušao ponovno na server igrati.

No ok, sad već duže vrijeme igram na Kobk serveru i znam mnoge igrače pa nisam već neko vrijeme dobio ban, ali kužite moju poantu.

Ima dosta amatera među adminima i ne bi trebali te titule dijeliti bilo kome.
Naravno, ima i kvalitetnih admina, nema šta. Ali zar ne bi svi trebali biti fer?

Pozdrav!
[Vrh] Go down
GeronimO




Broj postova : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 17.07.2012

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimesub srp 21, 2012 7:57 pm

Zasto sam ja banovan sa Dust2 Only servera ?
Izvolite moj demo.

.2shared.com /file/RukTi07b/Kobk_demo. html
Samo ispred dodajte tri slova W, spojite sve takodje, i to jeste to. Moci cete da pogledate.
Drugacije forum nije dozvoljavao u prvih sedam dana.
Hvala vam.

Server je dobar. Administratori su isuvise nagli.
Naravno, cast onim drugacijim.
[Vrh] Go down
Dzeno89




Broj postova : 2
Points : 3
Reputation : -1
Join date : 31.08.2012

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Primjedba za admina [ S.T.A.R.S ] PENNY VTL    PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimepet kol 31, 2012 12:21 am

Također bih želio i ovdje prijaviti dotičnog admina , koji dijeli banove onako kako njemu odgovara...Neko ga ubije , a on mu da BAN ! Danas sam ja bio svjedok toga, sutra će neko drugi biti...Ako frajera ubijem 2 puta za redom , on mi da BAN ! Prije svega igram na serveru redovno i znaju me admini po nicku EL-oco HZ'87...Nikad nisam dobio ban do danas , kad je isfrustrirani debil poceo da glumi silu po serveru...Registrovao sam se samo iskljucivo zbog toga, jer ADMIN treba da radi svoj posao kako treba, a ne da koristi tog ADMINA da bi se kurčio po serveru !




Pozdrav !
[Vrh] Go down
mayra6385




Broj postova : 2
Points : 5
Reputation : 1
Join date : 03.04.2013

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimesri tra 03, 2013 12:37 am

da ne tipkam dvapu...evo copy/paste...

Citat :

Prijavio bih Admina Alien^^GeForcE jer je govno već par puta baniralo prijatelja i mene iz OSOBNIH RAZLOGA!!!
Nekoliko smo puta ubili i odmah nas je banao jer mu je OČITO bilo ispod časti da ga netko ubije! Riješite vi to ili ćemo mi to riješiti na svoj način....
Lijep pozdrav!
[Vrh] Go down
Deas




Broj postova : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 03.04.2013

PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitimesri tra 03, 2013 1:03 am

Oi
sad prije jedno pola sata, sat vremena sam dobio ban navodno sam imao WH (wallhack) i Arrow govno od admina Alien^^GeForcE ILI Alien^^GeForcE (Srb) me je banalo van
Kako se ide na bomb site b ulaz glavni tamo se ukampirao doticni admin
ja sam dosao kroz tunel na bomb site b i isao na prolaz u zidu igram cs vec duze vrijeme i znam gdje znaju kampati i isao sam pogledat i vidio njega naravno naciljo ga u glavu i ubio i onda sam dobio ban jer princezu nesmije nitko ubiti
Pa rijesite vi to govno od admina ili budem ja prisiljeni njega rijesiti
Jer to nije sad prvi put da se dogodilo
ima toga na duze vremensko razdoblje
i nisam samo ja dobio ban i ostali su dobili a nisu imali hack
I porucite ovom govnu od admina nek pazi koga banuje
Jer njemu nesmije pasti vlas s glave da ne bana
Pozdrav Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA Empty
PostajNaslov: Re: PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA   PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PRIMJEDBE NA ADMINE KILL OR BE KILLED SERVERA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PRAVILA ZA ADMINE Kill or be Killed servera
» Adminisratori Kill or be Killed servera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Kill or be Killed :: Kill or Be Killed :: Kill or Be Killed-
Forum(o)Bir: